محل تبلیغات شما

با رانت توانسته ام در جایی که نه شایستگی اش را داشتم و نه برای آن تلاش کرده ام موقعیت بیابم.بخش عظیمی از بودجه ی عظیم و باد آورده را به باد دادم و در هزار جا شکست خوردم و نهایتا با آزمون و خطا(و کدام خطا؟ خطایی به ضرر عموم) نتایجی به دست آوردم. اما کیست که شکست ها را با شفافیت فعلی بداند؟ از انها هم که میدانند، کیست که دوست داشته باشد آنها را بخاطر بیاورد؟پس از هنرها و مدیریت هایم میگویم از شجاعتی که در انتصاب من بود و دلاوری هایی که من برای پذیرفتن این مسئولیت سنگین انجام دادم . و بی نوا مردمی که زیر لب میگویند خدا خیرش دهد جوان زیرکی است.راستی آنها هم که آماده اند تا چنین خوبی هایی را بپذیرند مخصوصا که سالها به دنبال فره در میان پادشاهان گشتند و میگردند.حال فرّه را در فامیل موجه و امروزی فلان شخصیت میبیند که شخصیت و ظاهر و عملکرد فامیل مسن اش را وجدان عمومی نمیپذیرد.و مردم هم که بیش از عقل تاریخی تحت تاثیر جنون تاریخی منتقل شده اند.

و امان از این جنون که همیشه بر عقل غلبه کرده و عقل تاریخی را هم بدنام کرده و این همنشینی و اشتراک در تاریخی بودن باعث شده که عقل تاریخی هم نفی و نهی و مذموم شود.

اما اصل فراموش نشود من شارلاتانم؛ شارلاتانی که خوب نتیجه گرفته و مردم به او احترام میگذارند.شارلاتانی شجاع و خودساخته 

ما همه مادر هستیم

فیلتر سایتهای فیلم

ما هیچ ما شارلاتان 3

هم ,تاریخی ,عقل ,کرده ,ام ,جنون ,عقل تاریخی ,هم که ,و مردم ,کرده و ,اش را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رضا شبانی